komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ROODESCHOOL – Corenos en hoofdtrainer Marco Pesiwarissa hebben zich voor onbepaalde aan elkaar verbonden. Tijdens de onderhandelingen hebben beide partijen het vertrouwen in elkaar uitgesproken en zijn het snel eens geworden over een nieuw contract. De samenwerking met de overige stafleden, Bart Moes en Frits Meeuwis verloopt uitstekend en alle betrokkenen willen graag met elkaar […]

WORKUM – Zijn opleiding tot kok heeft Brett Minnema stopgezet. Door de coronapandemie moest de 18-jarige Workumer veel inhalen. Die tijd heeft hij niet nu de doelman dagelijks bij Cambuur op het veld staat. Hij kon er wel om lachen. De tweet die zijn vader dinsdag het wereldwijde web opslingerde, was Brett Minnema niet ontgaan. […]

REGIO – Nu Covid-19 de competitie heeft besmet, lijkt het voetbal een tijdje buitenspel te staan. Ook de jeugd van NKVV en vv Protos is hierdoor getroffen, maar de samenwerkende afdeling NKvvProtos heeft een tijdelijke oplossing. Volgens de voorschriften mogen de teams wel onderling tegen elkaar spelen en dat heeft NKvvProtos omgezet in een onderling […]

Hé Sportclub, wat zie je er ondanks je leeftijd nog goed uit. Het lijkt wel of je elk jaar jonger wordt. De tand des tijds krijgt op jouw voorlopig nog geen vat. Wanneer andere verenigingen op de zaterdag bij ons op bezoek komen, kijken ze vaak jaloers achterom. En dat snap ik. Wat voor ons […]

DOESBURG – Aan de resultaten lag het niet, maar Bob Hartemink is geen trainer meer van SC Doesburg. Hij stapte woensdag op, overigens niet voor het eerst in zijn loopbaan. Hartemink, bezig aan zijn derde seizoen bij SC Doesburg, promoveerde twee jaar geleden met de club uit de Mosterdstad naar de vierde klasse. En dit […]

Print dit bericht Print dit bericht

28-03-2009: Minnertsga F1 – Beetgum F1

Vroeg in de ochtend, niet al te koud weer, bereidt de VV Beetgum F1 zich voor op een wedstrijd tegen Minnertsga F1. In de zaal was het afgelopen seizoen vaak gelijk spel tegen Minnertsga. Wat zal deze dag ons gaan brengen?

Op het veld, voelt het voor onze jongens en meiden als thuiskomen. Gelijk na het startsein heeft Beetgum al een gemiste kans. Via rechterbovenhoek wordt er in de eerste 2 minuten toch al snel een doelpunt gescoord. De keeper krijgt het rustig zoals het lijkt. Via prachtig overspelen wordt vanuit een hoekschop weer gescoord. Beetgum staat sterk te spelen. Via linker bovenhoek en net onder de handen van de keeper langs wordt er weer 2 maal gescoord. Achterin wordt door de meiden sterk verdedigd. Hoge schop, blocken van de bal is er voor Minnertsga geen doorkomen aan. We hebben geen wissel dus wordt er gewoon doorgespeeld. Voor onze kanjers geen probleem. Goed getraind en begeleid door Willem en Klaas gaat het spel gewoon door. De keeper heeft nog een keer een beste redding maar ook de keeper van Minnertsga houdt een harde knalschop tegen. Toch wordt er tussendoor steeds weer gescoord. Tot de pauze is het inmiddels al 6-0 geworden voor Beetgum. Na wat krachtvoer en een peptalk gaat Beetgum er weer tegenaan. Er wordt geteckeld, kopballen uitgedeeld, slydingen gemaakt en het team gaat maar door. Het wordt 7-0, 8-0…. Tempo zakt uiteindelijk iets in maar toch weet Beetgum er nog 9-0 van te maken. Kortom een topdag. De keeper mag nu even warm worden d.m.v. de penalty’s die worden afgenomen. Voor het team van Beetgum een opkikker van de week. Wat nou tijd voor Cup a soup…….. Team helemaal TOP. Ga zo door!