bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

DAMWOUDE – Op vrijdag 3 mei 2019 stond Houtigehaagster Joukje van der Meer voor het laatst onder de lat. Met haar team KTP Nieuw Roden verloor zij in de halve finale om het Nederlands kampioenschap van Drs. Vijfje. De teleurstelling was groot in het kamp van Wiebe Kooiker cs., die in de reguliere competitie met […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Vrijdag 7 augustus Langezwaag – Read Swart 2, 19.30 uur Zaterdag 8 augustus FC Grootegast- ONR, 14.30 uur ZEC – Loppersum, 14.30 uur Onstwedder Boys – JVV, 14.00 uur afgelast Urk – Flevo Boys, 11.00 uur SC Scheemda-WVV, 14:30 uur Corenos – Veendam 1894, 14.30 uur CVVO […]

WILDERVANK – Voor het seizoen 2020/2021 is Wildervank op zoek naar een assistent-trainer voor de zaterdagselectie. Samen met de hoofdtrainer ben je verantwoordelijk voor de trainingen op maandag- en woensdagavond en het begeleiden van het 1e elftal op zaterdag. Dit team speelt in de 4e klasse en heeft veel jonge spelers. Wij zoeken dan ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

08-10-2007: v.v. Beetgum F1 – St. Annaparochie F1

Een verslag van de wedstrijd gespeeld op zaterdag 06 oktober 2007.

Na het gelijke spel van vorige week begonnen we vol goede moed aan de wedstrijd tegen St. Annaparochie. In het begin ging het mooi gelijk op. Na het eerste doelpunt van St. Annaparochie was onze verdediging soms de weg wat kwijt. Ondanks het goede keepwerk van Menno (hij had zijn nieuwe keeperhandschoenen aan) konden wij niet voorkomen dat St. Annaparochie een aantal doelpunten maakte. In de tweede helft moest de leider nog in actie komen om Walter te verzorgen. Hij was stevig geraakt door een speler van St. Annaparochie. Na de behandeling met het wonderwater kon Walter de wedstrijd weer voortzetten. Beetgum laat soms goed samenspel zien. Hierdoor was Jan Ytse twee keer dicht bij een doelpunt. De wedstrijd werd uiteindelijk verloren met 1 tegen 11. Het doelpunt van Beetgum werd gemaakt door Paul.