bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-11-2007: v.v. Beetgum F1 – JVC F1

Wedstrijdverslag van Beetgum F1 tegen JVC F1

Het zou vandaag een moeilijke wedstrijd worden. JVC staat hoog op de ranglijst. Onze spelers begonnen vol goede moed aan de wedstrijd. Wij gingen de rust in met een kleine achterstand (1 – 2). JVC maakte nl. net voor rust nog een doelpunt uit een vrije trap. Na de rust kwamen wij weer op gelijke hoogte door een mooi doelpunt. Ondertussen werd ik (Johnny) nog gevraagd door een toeschouwer van JVC hoe het kwam dat wij bijna onderaan staan. Hij vond ons nl. heel goed voetballen. Dit doet een leider natuurlijk altijd heel goed. Je kunt ook aan het team zien dat zij vooruitgang boeken. Er wordt beter overgespeeld en men gaat altijd voor de bal. Nu weet ik niet of het toeval is, maar na dit gesprek vielen er een paar doelpunten aan de verkeerde kant. JVC weet de eindstand te zetten op 2 tegen 5. Al met al was het een leuke wedstrijd. We zullen zien of wij dit goede niveau tegen Leeuwarder Zwaluwen kunnen vasthouden.