bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-11-2007: v.v. Beetgum F1 – JVC F1

Wedstrijdverslag van Beetgum F1 tegen JVC F1

Het zou vandaag een moeilijke wedstrijd worden. JVC staat hoog op de ranglijst. Onze spelers begonnen vol goede moed aan de wedstrijd. Wij gingen de rust in met een kleine achterstand (1 – 2). JVC maakte nl. net voor rust nog een doelpunt uit een vrije trap. Na de rust kwamen wij weer op gelijke hoogte door een mooi doelpunt. Ondertussen werd ik (Johnny) nog gevraagd door een toeschouwer van JVC hoe het kwam dat wij bijna onderaan staan. Hij vond ons nl. heel goed voetballen. Dit doet een leider natuurlijk altijd heel goed. Je kunt ook aan het team zien dat zij vooruitgang boeken. Er wordt beter overgespeeld en men gaat altijd voor de bal. Nu weet ik niet of het toeval is, maar na dit gesprek vielen er een paar doelpunten aan de verkeerde kant. JVC weet de eindstand te zetten op 2 tegen 5. Al met al was het een leuke wedstrijd. We zullen zien of wij dit goede niveau tegen Leeuwarder Zwaluwen kunnen vasthouden.