komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Zaterdag 18 juli TEO 2 – SGV 2, 12.30 uur TEO – SGV, 14.30 uur Zaterdag 1 augustus TEO – WVV, 14.30 uur Flevo Boys – ACV, 13.00 uur Zondag 2 augustus Hoogeveen – DEM, 14.00 uur Oldeholtpade – THOR, 14.00 uur Dinsdag 4 augustus HHC Hardenberg […]

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Dinsdag 14 juli Jubbega JO15-1. (thuis). Niveau: hoofdklasse/1e […]

LEEUWARDEN – Leeuwarder Zwaluwen is voor komend seizoen op zoek naar een assistent-trainer voor het eerste herenelftal. Het eerste elftal komt uit in de eerste klasse en bestaat uit een jong maar zeer gemotiveerd en gedreven team. Lees hier het volledige bericht.

REGIO – Scheidsrechter Martin Rozema zoekt in de maand augustus oefenwedstrijden. Niveau: eerste/tweede/derde klasse. Contact: 06-10817174.

REGIO – Gekscherend wordt wel eens gezegd dat Nederland 16 miljoen bondscoaches heeft daarmee aangevend dat bijna iedereen wel een uitgesproken mening heeft over zaken die zich afspelen in de voetballerij. Op TweeNul merken we ook maar al te vaak dat er heel veel liefhebbers zijn die een prima verslag kunnen schrijven maar daarnaast ook […]

Print dit bericht Print dit bericht

01-11-2007: v.v. Beetgum F1 – JVC F1

Wedstrijdverslag van Beetgum F1 tegen JVC F1

Het zou vandaag een moeilijke wedstrijd worden. JVC staat hoog op de ranglijst. Onze spelers begonnen vol goede moed aan de wedstrijd. Wij gingen de rust in met een kleine achterstand (1 – 2). JVC maakte nl. net voor rust nog een doelpunt uit een vrije trap. Na de rust kwamen wij weer op gelijke hoogte door een mooi doelpunt. Ondertussen werd ik (Johnny) nog gevraagd door een toeschouwer van JVC hoe het kwam dat wij bijna onderaan staan. Hij vond ons nl. heel goed voetballen. Dit doet een leider natuurlijk altijd heel goed. Je kunt ook aan het team zien dat zij vooruitgang boeken. Er wordt beter overgespeeld en men gaat altijd voor de bal. Nu weet ik niet of het toeval is, maar na dit gesprek vielen er een paar doelpunten aan de verkeerde kant. JVC weet de eindstand te zetten op 2 tegen 5. Al met al was het een leuke wedstrijd. We zullen zien of wij dit goede niveau tegen Leeuwarder Zwaluwen kunnen vasthouden.