bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

23-09-2011: Verslag Beetgum E3M – Harkemase Boys

Op zaterdag 17 September stond voor de meisjes van de E3M de eerste wedstrijd op het programma. Om 10.00 thuis voetballen tegen Harkemase Boys. Nadat de tegenstander ietsje later arriveerde dan verwacht, kon er om kwart over 10 gevoetbald worden. We speelden met 8 tegen 8, en van beide partijen zou er later nog een 9e speler komen. Alice Hoogland mocht de aanvoerdersband dragen. Na een paar minuten spelen kwamen we op een 0-1 achterstand. Maar dit duurde niet lang. Nadat Anouk (die later kwam) gewisseld was met Jetty, werd al snel de 1-1 gescoord door onze spits Fransje, na een mooie actie met Alice. Na de aftrap voor de tegenpartij wist Hermine de bal te onderscheppen en deze naar voren te trappen richting Fransje. Fransje speelde de verdediging voorbij en wist zo de 2-1 op het scorebord te zetten. Ook van de andere kant kwamen een paar goede acties, maar de verdedigers Hiltje en Sita, maar vooral ook keepster Marije stonden goed te plaats, en konden het gelijkspel voorkomen. De bal wordt goed overgespeeld en komt zo weer terecht bij Fransje, die de voorsprong weet te vergroten naar 3-1. Jetty wordt gewisseld voor Sita, en Anouk neemt Sita haar plek over in de verdediging. De bal wordt mooi overgespeeld over het middenveld en komt met een steekpass bij Fransje, die de bal voorzet op Alice, en Alice scoort met haar knie de 4-1. Er word rustig doorgewisseld en iedereen is op elke positie inzetbaar. Maar vooral in deze wedstrijd hebben we een goede voorhoede. Fransje en Alice weten met één-tweetjes de verdediging voorbij te spelen en het is Alice die de 5e goal scoort. Maar dit is nog niet alles. Na een snelle aanval van de tegenpartij wordt er even gevreesd voor de 5-2, maar de bal gaat naast. Marije neemt een goede uittrap, en deze komt bij Jetty terecht. Jetty geeft een klein tikje tegen de bal waardoor deze van richting veranderd en bij Fransje terecht komt. En zoals we nu wel weten, Fransje kan de acties maken en scoren, wat ze dus ook doet: 6-1. Hiltje wil graag nog even in de spits voetballen en ruilt van positie met Alice. We krijgen nog een tegentreffer, maar dat vinden de meiden niet zo erg. Ze weten er zelfs nog 7-2 van te maken.

De meisjes hebben een goede eerste wedstrijd gevoetbald met een geweldige uitslag . Volgende wedstrijd is op zaterdag 24 september, om 9:00 thuis tegen MKV ’29 E6M.

Groetjes, Marinthe Dijkstra

(Als er iemand foto’s heeft van de wedstrijd, zie ik deze graag op mijn mail verschijnen (marinthedijkstra@hotmail.com).