bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

23-09-2011: Dames 1 start competitie met gelijkspel

Start competitie 2011/2012!

Zaterdag 17 september hadden we onze eerste competitiewedstrijd tegen MKV, maar ook onze eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen. Eindelijk weer een voetbalwedstrijd, zou de conditie nog wel op peil zijn? Iedereen was in ieder geval enthousiast en misschien een beetje gespannen. Het was ook de eerste wedstrijd voor onze nieuwkomer, Amanda en Jenny!

Het begin van de wedstrijd was goed, we creëerden kansen en speelden erg rustig. De eerste goal, was een mooie uitgespeelde goal van Jeanine. Na de eerste goal zakten we wat in, en werd het spel wat onrustig, ook werd MKV beter. Gelukkig stond Ida op de goal, met een aantal fantastische reddingen! Bij een corner tegen, ging het helaas mis, een vrijlopende speler van MKV wist te scoren. De stand was toen 1-1. Dit is de hele wedstrijd zo gebleven. We hebben nog erg veel kansen weten te creëren, maar hij mocht er helaas niet in. We zijn erg blij met Amanda en Jenny, ze hebben ontzettend goed gespeeld, maar dit geldt natuurlijk voor alle dames!

 

En nu maar hopen dat de spierpijn snel overgaat!!

(foto’s zijn te vinden op de damessite: http://beetgumdames1.webklik.nl/page/beetgumdames1)

Onze volgende wedstrijd spelen we op zaterdag 24 september om 13.00 uur uit tegen Haulerwijkse Boys. We hopen dat we dan 3 punten mee huiswaarts kunnen nemen!