bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

29-01-2012: Wedstrijdverslag v.v. Beetgum 1 – DWP 1

Zaterdag 28 januari 2012 werd onder prima voetbalomstandigheden de wedstrijd v.v. Beetgum 1 tegen DWP 1 uit Sint Johannesga gespeeld.

 

De Pupil van de Week was Rense Jan Steensma van v.v. Beetgum E1.

 

Hoofdsponsors

Voor de wedstrijd had de commerciële commissie de presentatie van de nieuwe trainingspakken geregeld. Directeur Rob Faber van hoofdsponsor Autoschade Posthuma was hiervoor uitgenodigd. Ook hoofdsponsor Oscar van Oorschot was aanwezig. Binnenkort wordt hier nog een artikel aangewijd op deze website.

De wedstrijd

De selectie had een aantal zeer scherpe trainingen achter de rug. Met 4 geblesseerden en 2 schorsingen lang niet compleet, maar de selectie is kwalitatief breed genoeg om deze 6 afwezigen op te vangen.

Door een prachtige lob was het DWP dat op voorsprong kwam. Beetgum had kansen op een doelpunt via Jort Dijkstra en Bauke Reitsma, deze laatste kans na goed voorbereidend werk van Willem Jan Dijkstra.

 

2de helft

Ook in de 2de helft ging Beetgum op zoek naar de gelijkmaker. Een ingestudeerde vrije trap van DWP maakte aan deze illusie een einde en de 0-2 achterstand was een feit.

Met een uitstekende wedstrijdmentaliteit en gesteund door het publiek was het toch Beetgum dat via Jort Dijkstra de aansluitingsgoal maakte 1-2.

Ondanks een slotoffensief bleef deze 1-2 ook de eindstand.

Kobus Feenstra heeft tijdens de wedstrijd meer dan 300 foto’s in een film verwerkt.

Klik op onderstaand link om de film te bekijken.

 

Om de foto’s in alle rust te kunnen bekijken zijn de foto’s ook in een album geplaatst:  

https://picasaweb.google.com/lh/sredir?uname=118020577191226893406&target=ALBUM&id=5702793999463835713&authkey=Gv1sRgCJGElf3J8smcpAE&feat=email

Kobus was balsponsor deze middag en maakte ook de fotoreportage. Kobus hartelijk bedankt hiervoor!