bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Veel clubs hebben zijn bezig met het op orde brengen van de selectie voor het voetbalseizoen 2020/2021. Hieronder een overzicht op alfabetische volgorde van alle selecties die inmiddels naar TweeNul.nl zijn gemaild. Ontbreekt de selectie van uw voetbalvereniging nog in dit overzicht? Mail deze dan naar redactie@tweenul.nl. AACVAchilles 1894FC AssenAVCBBakkeveenBalk BareveldBe Quick 1887Be […]

MEPPEL – Bekijk hier de selectie van FC Meppel. Sander van de Belt     Erik Kampherbeek Bauke ScholtensSalim AouledRik BeensRamon BijkerHugo Bisschop Jordy Blijham  Rense van Dijk Camiel Fidom Jos Fidom Niels Harke          Maan de Jong          Wiebe de Jong Remco van Keulen Dieter Kroek Emiel Kwant                          Lard Kwant                            Hans Mansveld Maik Scheltinga Justin Torn                            Yannick van Veen Pim ten Voorde Brian van de Zweerde 

REGIO – Op zoek naar een tegenstander voor een oefenwedstrijd en snel een tegenstander vinden? Stuur een bericht naar redactie@tweenul.nl, voorzien van clubnaam, aanvangstijdstip en contactgegevens. Vermeld daarbij ook of het gaat om een uit- of thuiswedstrijd en welk niveau de voorkeur heeft. De oproepkalender wordt dagelijks bijgewerkt. Vrijdag 14 augustus Groninger Boys 2. Niveau: 3e/4e/5e […]

REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Trinitas – THOR, 20.15 uurGeel Wit – Winsum, 19.30 uur Steenwijk – WackerNoordscheschut – Emmen, 19.30 uur

REGIO – Binnenkort start de ‘Soccer Academy 4 Girls’ met de najaarscursus. Heb je interesse? Geef je dan snel op voor de Open Training op vrijdag 21 augustus.

Print dit bericht Print dit bericht

25-03-2012: Bericht van supportersvereniging “Old Boys”

25-03-2012: Bericht van supportersvereniging “Old Boys”

Afgelopen zaterdag 24 maart 2012 was er het supportersfeest v.v. Beetgum.

 

De supportersvereniging “Old Boys” wil graag iedereen bedanken die dit mogelijk heeft gemaakt.

–         het kantinebeheerder en -medewerkers

–         de boekjes- en lotjes verkopers.

–         de spelers voor hun financiële bijdrage

–         Auke Smit uit Bitgummole (grossier in vleeswaren en salades)

–         de lokale zangers T&T

–         feestcommissie voor het springkussen

–         en uiteraard alle bezoekers.

Zangeres Esther maakte er met haar spetterende optreden een gezellig feest van.

 

Op de Facebook pagina van v.v. Beetgum heeft Esther het volgende bericht geplaatst

Aller eerst super thanks vóór de super avond die ik gehad heb met jullie!! Nu heb ik nog een vraag zouden jullie ook op mijn band Fuze kunnen stemmen?kan nu nog FUZE allinich wij twa heet het nummer. À:-) www.liet.nl :-) ik stuur snel fotos op…jullie waren geweldig! Liefs EssieFuzeSound.

De foto’s van deze avond zijn te bewonderen op de volgende link:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.416074078409008.116231.233157630033988&type=1