bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

REGIO – Wedstrijdposter gratis op TweeNul? Mail een exemplaar (bij voorkeur als jpg) naar redactie@tweenul.nl.

HOOGEVEEN – Het zit Hoogeveen op dit moment even niet mee. De ploeg van trainer Nico Haak speelt zeker niet slecht de laatste wedstrijden, maar het gebrek aan scorend vermogen breekt de ploeg op dit moment op. Daar komt bij dat de weersomstandigheden de laatste weken ook niet in het voordeel zijn van een voetballende […]

VROOMSHOOP – Enkele weken vrij van competitieverplichtingen betekent het spelen van oefenwedstrijden voor Vroomshoopse  Boys. Na Oranje Nassau uit Almelo (3-0 winst) was nu de derdeklasser OZC uit Ommen te gast op de Bosrand. De thuisformatie van hoofdtrainer Jan-Peter Jonkman en trainer Henk Harmens liet er gen enkele twijfel over bestaan  wie de sterkte was. […]

ZWOLLE – Berkum speelt zaterdag uit bij ACV, één van de ploegen die volop meedoen in de strijd om de titel in de Hoofdklasse B. De Assenaren hebben bovendien één van de productiefste aanvalslinies in deze klasse, dus Berkum kan de borst natmaken. door Theo Kölker “Dat wordt een lastig potje. In onze thuiswedstrijd tegen […]

REGIO – Verdient jouw doelpunt speciale aandacht en mag jouw video absoluut worden gezien door een groot publiek? Doe dan mee met de TweeNul Doelpunt van de maand-prijsvraag. Mail jouw spectaculaire video naar redactie@tweenul.nl. Uit alle inzendingen selecteert de redactie de vijf mooiste treffers waarop vervolgens een week lang kan worden gestemd. De maker van […]

Print dit bericht Print dit bericht

04-07-2012: Voorbereiding v.v. Beetgum 1 seizoen 2012-2013(update2)

Trainer/coach Steffen Hansma en leiders Tiede Dijkstra en Sybren Zwalua hebben een programma samengesteld als voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen 2012-2013.

De start van het nieuwe seizoen is op zaterdag 4 augustus 2012. Vanaf 11.00 uur is er een eerste trainingsdag die zal worden onderbroken door een lunch met brood en soep om 12.30 uur.

Vervolgens zal er tweemaal per week worden getraind en zullen er minimaal 2 oefenwedstrijden worden gespeeld:

·         Vrijdag 10 augustus 2012 om 19.30 uur: uit tegen DTD 1 (2de klasse)

·         Dinsdag 14 augustus 2012 om 19.30 uur: uit tegen WTOC 1 (3de klasse)

Op initiatief van hoofdtrainer Steffen Hansma en in goed overleg met de jeugdcommissie zullen er een vijftal B-junioren worden uitgenodigd om tijdens de voorbereidingsweken aan te sluiten bij de selectie. Dit betreft Danny Tho Bockholtt, Jorren Drost, Geert Jan de Vries, Herman Kamminga en Stanley Brussaard.

De data voor de bekerwedstrijden zijn zaterdag 18 augustus, dinsdag 21 augustus en zaterdag 25 augustus. Omdat de loting heeft bepaald dat v.v. Beetgum is ingedeeld in een poule met 3 teams zal er waarschijnlijk nog een extra oefenwedstrijd worden gepland.

Het complete programma ziet er als volgt uit:

Zaterdag 4 augustus = trainingsdag 11.00 uur (Lunch om 12.30 uur)

Dinsdag 7 augustus = training 20.00 uur

Donderdag 9 augustus =  training 19.00 uur

Vrijdag 10 augustus = oefenwedstrijd 19.30 uur tegen DTD 1 (uit)

 

Maandag 13 augustus = training 20.00 uur

Dinsdag 14 augustus =  oefenwedstrijd 19.30 uur tegen WTOC 1 (uit)

Donderdag 16 augustus =  training 19.00 uur

Zaterdag 18 augustus =  bekerwedstrijd 14.30 uur tegen Marrum (uit)

 

Dinsdag 21 augustus = bekerwedstrijd 18.45 uur tegen Wykels Hallum (thuis)

Donderdag 23 augustus = training 19.00 uur

Vrijdag 24 augustus = bekerwedstrijd 19.30 uur tegen Blija (thuis)

 

Dinsdag 28 augustus = training 20.00 uur

Donderdag 30 augustus = training 19.00 uur

Vrijdag 31 augustus = competitie 19.30 uur (competitie thuis tegen Blija 1)