bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

GRONINGEN – In de zondag Eerste Klasse F verloren zowel GRC als Stadspark. De topper annex stadsderby tussen GVAV Rapiditas en Helpman werd een prooi voor de thuisclub. Gruno pakte zijn eerste punten.  Nummer 5 GRC ontving vanmiddag met FVC de club die voorlaatst staat. Het werd een flinke tegenvaller voor GRC, wat bij rust […]

SCHOONEBEEK – Nadat Titan vorige week al ingehaald had tegen DVC’59, mocht het deze week op bezoek bij Schoonebeek. De wedstrijd tussen de nummers 5 en 6 ging lang gelijk op, maar de betere kansen waren voor Schoonebeek. Uiteindelijk stond er een toch wel terechte 2-1 eindstand op het nieuwe scorebord. Vanaf het begin bleek […]

REGIO – Zondagmiddag stond er weer een volledige speelronde op het programma in het amateurvoetbal. De Lutte bleef zonder puntenverlies en BWO pakte verrassend een punt bij FC Suryoye. In de 1e klasse E boekte De Zweef een belangrijke zege tegen directe concurrent FC Winterswijk, dat strijdt tegen degradatie. Stevo was sterker dan Heino en […]

BUREN – Hoofdtrainer Febo Roosenburg heeft zijn contract bij de voetbalvereniging Geel Wit met een jaar verlengd. Ook elftalleider Gerard Hekkelman gaat nog een jaar door.  Voorzitter André de Jong maakte dit vrijdag bekend op de algemene ledenvergadering van de club.  Roosenburg en Hekkelman zijn aan hun tweede seizoen bezig. Geel Wit draait onderin mee […]

SNEEK – Er had voor Stadspark zondag meer ingezeten dan de 5-1 nederlaag tegen koploper SWZ Sneek. Sneek die veel balbezit had maar er niet goed uit kon komen waar Stadspark verdedigend goed stond. Het was zelfs Stadspark die de beste kansen kreeg door Merijn Alting goede redding keeper en aanvoeder Michel Boonstra die oog […]

Print dit bericht Print dit bericht

26-01-2013: Adviescommissie toekomstvisie v.v. Beetgum

Tijdens de algemene ledenvergadering in september 2012 is besloten om een adviescommissie samen te stellen met onderstaande opdracht

Omschrijving opdracht:

“ Stel een unaniem advies op voor 1 februari 2013 over het toekomstig verenigingsbeleid (ingaande het seizoen 2013-2014) aangaande het prestatie- en recreatief seniorenvoetbal. Houdt hierbij rekening met korte en lange termijn effecten (ook met de jeugdafdeling).

Hierbij als uitgangspunt om met het 1e elftal zo hoog mogelijk te spelen en de overige leden de mogelijkheid bieden om de voetbalsport op verschillende niveaus te kunnen beoefenen “.

Hierna is de adviescommissie samengesteld door de benoeming van een viertal personen met verschillende achtergronden en die geen hoofdbestuursfunctie bekleden.

Johannes Buursma, erelid Sikke Lautenbach, Johan de Vries en Marten Johannes Bloem waren bereid om zitting te nemen in de commissie.

Inmiddels heeft de adviescommissie haar eindrapport ingediend en is er in een gezamenlijke bijeenkomst met het hoofdbestuur in december 2012 een toelichting gegeven. Het goed onderbouwde rapport bestaat uit 19 aanbevelingen die betrekking hebben op een toekomstvisie aangaande de seniorenafdeling.

Het hoofdbestuur is de leden van de adviescommissie zeer erkentelijk en wil ze dan ook bedanken voor hun inzet.

Het hoofdbestuur gaat de 19 aanbevelingen vertalen in concrete beleidsplannen en –doelen. Hierbij rekeninghoudend met aspecten op voetbal(technisch) vlak, maar ook met onder andere financiële middelen om de plannen uit te voeren. Ook komt hierbij de planning (termijn) aan de orde om de plannen te realiseren.

De komende maanden zullen we de leden informeren over de voortgang.

Namens het hoofdbestuur v.v. Beetgum

Johannes Kamstra(voorzitter)