bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – Wederom leed Zuidwolde een nederlaag (3-4) met miniem verschil. Hiermee is het bekeravontuur voor de VV Zuidwolde reeds geëindigd in de poulefase. Zaterdag speelde Zuidwolde zijn laatste bekerwedstrijd tegen ASC ’62 uit Dalfsen. Bij de thuisclub ontbraken maar liefst een kwintet spelers; de geblesseerden Steven Berghuis (hamstring), Jerry Dekker (knie), Leon Schoemaker en […]

DRACHTEN – Bij de start van een nieuw seizoen weet je het maar nooit. Er moeten weer nieuwe speelsters ingepast worden en dat kost tijd. De staf van Drachtster Boys/HR Piping had zich voorgenomen dat dit inpassen sneller moest dan het vorig seizoen. Immers toen werden er in de eerste seizoenshelft te veel punten gemorst. […]

ANJUM – Anjum heeft zaterdagmiddag met een ruime 8-2 overwinning tegen ASC’75 de bekercampagne afgesloten en kan zich op gaan maken voor de competitie. De serie bekerwedstrijden begon voor Anjum op dinsdagavond 3 september met een thuiswedstrijd tegen WTOC. Deze derby’s staan over het algemeen garant voor veel spanning, fysieke duels en goals. Helaas bleek […]

KAMPEN- DESZ is er niet in geslaagd om een ronde verder te komen in het bekertoernooi. De Sluzigers werden de hele wedstrijd ver terug gedrongen op eigen helft. Voor de rust wisten de Kampenaren twee keer te scoren, ook na rust scoorde DOS nog twee keer. DESZ kan zich nu volledig richten op de competitie […]

DAMWOUDE – De laatste bekerpoule wedstrijd tussen de al twee geplaatste teams was zaterdag alles behalve spannend. Broekster Boys domineerde het spel vanaf de eerste minuut. In tegenstelling tot de voorgaande wedstrijden werd er verzorgd en nauwkeurig gespeeld. Weinig tot geen onnodig balverlies, controle op het o zo belangrijke middenveld en achterin de deur gesloten […]

Print dit bericht Print dit bericht

26-01-2013: Adviescommissie toekomstvisie v.v. Beetgum

Tijdens de algemene ledenvergadering in september 2012 is besloten om een adviescommissie samen te stellen met onderstaande opdracht

Omschrijving opdracht:

“ Stel een unaniem advies op voor 1 februari 2013 over het toekomstig verenigingsbeleid (ingaande het seizoen 2013-2014) aangaande het prestatie- en recreatief seniorenvoetbal. Houdt hierbij rekening met korte en lange termijn effecten (ook met de jeugdafdeling).

Hierbij als uitgangspunt om met het 1e elftal zo hoog mogelijk te spelen en de overige leden de mogelijkheid bieden om de voetbalsport op verschillende niveaus te kunnen beoefenen “.

Hierna is de adviescommissie samengesteld door de benoeming van een viertal personen met verschillende achtergronden en die geen hoofdbestuursfunctie bekleden.

Johannes Buursma, erelid Sikke Lautenbach, Johan de Vries en Marten Johannes Bloem waren bereid om zitting te nemen in de commissie.

Inmiddels heeft de adviescommissie haar eindrapport ingediend en is er in een gezamenlijke bijeenkomst met het hoofdbestuur in december 2012 een toelichting gegeven. Het goed onderbouwde rapport bestaat uit 19 aanbevelingen die betrekking hebben op een toekomstvisie aangaande de seniorenafdeling.

Het hoofdbestuur is de leden van de adviescommissie zeer erkentelijk en wil ze dan ook bedanken voor hun inzet.

Het hoofdbestuur gaat de 19 aanbevelingen vertalen in concrete beleidsplannen en –doelen. Hierbij rekeninghoudend met aspecten op voetbal(technisch) vlak, maar ook met onder andere financiële middelen om de plannen uit te voeren. Ook komt hierbij de planning (termijn) aan de orde om de plannen te realiseren.

De komende maanden zullen we de leden informeren over de voortgang.

Namens het hoofdbestuur v.v. Beetgum

Johannes Kamstra(voorzitter)