bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ZUIDWOLDE – ZZVV heeft een knappe 2-0 overwinning geboekt op SV Nieuwleusen. In tegenstelling tot de vorige weken was de ploeg uit Zuidwolde scherp bij de eerste kansen die het kreeg en voetbalde het ditmaal de wedstrijd knap uit. In de eerste tien minuten leek het er nog niet op dat ZZVV aan het langste […]

ROSWINKEL – In de wedstrijd sc Roswinkel tegen SVBC pakte de thuisclub in de slotfase toch nog 3 punten. Ofschoon de wedstrijd eigenlijk geen winnaar verdiende, mede gezien de zeer weinig uitgespeelde kansen, kon sc Roswinkel toch weer 3 punten toevoegen op de ranglijst in de zondag 5e klasse E. In de beginfase was SVBC […]

WINSUM – Aan de overwinning van Winsum valt niets af te dingen. Met de weinige kansen gingen de Groningers beter om. Al hadden ze bij het eerst doelpunt wel de hulp nodig van de tegenpartij. Vlak voor rust vergrootten ze de voorsprong naar 2 – 0. Uit opnieuw een standaardsituatie  scoorde Krohne. Daarmee legde hij […]

GRONINGEN – SC Stadspark VR1 is op zoek naar nieuwe leden.

HEEMSKERK – In een regenachtig Heemskerk stond dit weekend een heuse topper tussen de huidige nummer vier ADO’20 MO17-1 en de nummer 5 van de ranglijst Harkemase Boys MO17-1 op het programma. De wedstrijd stond onder leiding van de heer Lekatompessy. Vanaf het eerste fluitsignaal werd duidelijk dat de meiden van Harkemase Boys na een […]

Print dit bericht Print dit bericht

10-06-2013: RB Soccercamp Menaldum 2013

Na de succesvolle edities van RB Soccercamps in Berlikum 2011 en Menaldum 2012 zal deze zomer het RB Soccercamp wederom worden georganiseerd bij v.v. Foarut van 5 t/m 9 augustus 2013.

Het zal weer een uniek voetbalkamp worden voor de jeugd van 7 tot en met 14 jaar uit de regio. Vorig jaar deden er 75 kinderen mee vanuit 15 verschillende clubs uit de regio. De inschrijftermijn is tot 6 juli, dus schrijf dus snel in !!!!!!!!!

Het gaat bij de RB Soccercamps erom dat jongens en meisjes die naast de ontwikkeling bij hun eigen club zich individueel willen verbeteren in hun voetbalvaardigheden. Het doel hierbij is dat alle deelnemers beter leren aanvallen, verdedigen en omschakelen. Ook techniektraining speelt hierbij natuurlijk een heel belangrijke rol. De geoefende vaardigheden worden toegepast in positiespelen, partijspelen en in een 4:4 toernooi en 2:2 boardingvoetbal.

Het is een kwalitatief hoogstaand trainingsprogramma op technisch en tactisch gebied. RB Soccercamps selecteert hiervoor de beste trainers uit Nederland en uit de regio, waar de voetbalkampen worden gehouden. Dit zijn allemaal trainers die werkzaam zijn in de top van het jeugd- en amateurvoetbal. Zij worden speciaal door RB Soccercamps opgeleid.

Iedere deelnemer krijgt aan het einde van de week verbeterpunten mee waar hij of zij zich bij de eigen club gedurende het komende seizoen verder kan ontwikkelen.

Wat mag je verwachten bij een RB Soccercamps-voetbalkamp?

v      De hele week trainen van maandag tot en met vrijdag 9.00 tot 16.30 uur en thuis slapen;

v      Begeleiding van de beste trainers, werkzaam in de top van het jeugd- en amateurvoetbal;

v      Dagelijkse lunch; limonade in de pauzes

v      Veel wedstrijdvormen, penaltybokaal, 4 tegen 4; 2tegen2 boardingvoetbal

v      “King of the camp” (test circuit individuele voetbalvaardigheden);

v      Finales 2tegen2 boardingvoetbal, penaltybokaal en 4 tegen 4 op vrijdag;

v      Beoordelingsformulier met trainingsadvies (specifieke kwaliteiten en verbeterpunten);

v      Deelnemerscertificaat en teamfoto;

v      Medaille voor iedereen en sportprijzen voor de winnaars;

v      Volledig sporttenue (te behouden);

v      Eigen bal en bidon (te behouden).

 En natuurlijk VEEL PLEZIER !!!!!!

Wat zijn de kosten?

De kosten voor al het bovenstaande zijn € 150, – per deelnemer.

Een volgende deelnemer uit 1 gezin betaalt € 125, –

Hier zit inbegrepen alles wat je mag verwachten bij een RB Soccercamps-voetbalkamp.

Inschrijven?

Er is plaats voor 130 deelnemers (108 veldspelers en 22 keepers).

Inschrijven kan via: www.rbsoccercamps.nl

LET OP: VOL = VOL