31-07-2009: Indeling KNVB competitie rest senioren
Na de indeling van v.v. Beetgum 1 en de dames zijn ook de indelingen van v.v. Beetgum zat.2 en v.v. Beetgum zondag bekend.
Na de indeling van v.v. Beetgum 1 en de dames zijn ook de indelingen van v.v. Beetgum zat.2 en v.v. Beetgum zondag bekend.
Ook de indeling competitie seizoen 2009-2010 van een aantal jeugdteams v.v. Beetgum is door de KNVB bekend gemaakt. De indeling van de E- en F pupillen volgt binnenkort.
De competitie begint op zaterdag 5 september 2009.
In het afgelopen seizoen 2008-2009 was er een kampioenschap voor het damesteam van de v.v. Beetgum. Door het kampioenschap en de hieraan gekoppelde promotie speelt het damesteam dit seizoen in de 4de klasse.
De tegenstanders in de eerste ronde van de KNVB beker voor de jeugdteams en het damesteam v.v. Beetgum zijn bekend.
Elke week moet het KNVB-wedstrijdformulier weer opnieuw worden ingevuld. Elke week wéér alle namen en de KNVB-relatienummers invullen. Er is een oplossing: voetbalformulier.nl.
Nog een week of drie en het begint weer! Het voetbalpoolseizoen op vvbeetgum.nl. Bij deze ontvang je een uitnodiging om weer deel te nemen aan onze Eredivisiepool bestemd voor leden, donateurs, sponsoren en vrijwilligers van v.v. Beetgum. Vecht onderling uit wie dé voetbalexpert is!
Het kader van de selectie v.v. Beetgum Zaterdag 1 heeft Marcus Elzinga bereid gevonden om haar keepertraining te verzorgen.
Functieomschrijving:
Voor het onderhouden van haar website is voetbalvereniging v.v. Beetgum op zoek naar één of twee webmasters.