komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ASSEN – Asser Boys zoekt per direct een enthousiaste trainer voor het eerste vrouwenelftal. Het eerste vrouwenelftal speelt in de tweede klasse. Er zijn bij Asser Boys 3 vrouwenteams.Zie http://www.asserboys.nl voor meer informatie. De nieuwe trainer voor de vrouwen: – Heeft ervaring in het trainen en begeleiden van vrouwen elftallen;– Kan vrouwen naar een hoger niveau brengen;– Traint de vrouwen 2x per […]

REGIO – De topper in de vierde Klasse E tussen Pesse en Hollandscheveld wordt op 21 oktober 2018 afgesloten met een opmerkelijk moment. Verdediger Paul Baldé van HODO probeert de bal te spelen, maar in plaats daarvan raakt hij zijn tegenstander Remmert Verbrugge. De schop gaat de boeken in als de karatetrap van Baldé. Lees […]

REGIO – Coronacrisis of niet: er vieren veel Friese sportclubs hun 75- of 100-jarig jubileum. In een serie zet de LC ze in het zonnetje. Deel 17: Rood Geel. Rood Geel is als zelfstandige vereniging al acht jaar geen onderdeel meer van de voetbalwereld, want in 2013 fuseerde de club met Leeuwarden tot SC Leovardia. […]

HARLINGEN – Terwijl dit stukje geschreven wordt waait er een flinke zuidwester wind. De eerste vraag die dan opkomt:  “Zou er wel getraind worden vandaag?” Na een kleine navraag is het antwoord: “Tuurlijk wel! Iedereen heeft lang genoeg stil gestaan, er wordt gewoon getraind deze week. En volgende week ook”. Aangezien het meivakantie is en […]

REGIO – TweeNul probeert een totaalbeeld te geven van de mutaties. Aanvullingen zijn welkom. Overschrijvingen kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl. Bekijk hier de tot nu toe verwerkte overschrijvingen.

Print dit bericht Print dit bericht

15-08-2014: Toernooi in Birdaard voor Beetgum 1

Zaterdag 16 augustus 2014 is v.v. Beetgum een van de deelnemers aan het Minne Huizinga toernooi dat door FC Birdaard wordt georganiseerd.

Donderdag 15 augustus waren er 18 spelers op de training en werden er deze week weer 6 trainingsuren aan het totaal toegevoegd.

Op de training  waren donderdag 18 spelers aanwezig

Op de training waren donderdag 18 spelers aanwezig

Voor het toernooi in Birdaard zijn om verschillende redenen een aantal spelers niet beschikbaar.

Door aanvulling vanuit de B selectie kan hoofdtrainer John Hofte met 15 spelers deelnemen aan het zwaar bezette toernooi met tegenstanders op 3de klasse niveau.

Deelnemers zijn:

v.v. Beetgum 1

Birdaard 1

Stiens 1

Rijperkerk 2

Broekster Boys 2

Wedstrijden:

11.45 uur        Beetgum 1 – Rijperkerk 2

13.15 uur        Beetgum 1 – Stiens 1

14.45 uur        FC Birdaard 1 – Beetgum 1

15.45 uur        Broekster Boys 2 – Beetgum 1

Volgende week maandag 18 augustus staat weer de volgende training op het programma.

Dinsdag 19 augustus 2014 speelt v.v. Beetgum 1 een oefenwedstrijd in Holwerd tegen het plaatselijke Holwerd 1. De aftrap voor deze testcase staat gepland voor 19.00 uur.