bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

03-11-2016: Beetgum loopt achter de feiten aan

Zaterdag 29 oktober 2016 was Beetgum 1 niet in staat om de wedstrijd tegen Ropta Boys met een goed resultaat af te ronden. Vanaf het begin liep Beetgum achter de feiten aan en stond er na 90 minuten een 1-4 eindstand op het scorebord.

Het eerste tegendoelpunt in de 8ste minuut kwam voort uit een onnodige overtreding in het strafschopgebied. Uit een counter in de 23ste minuut met “klutsballen”, die telkens bij een speler van Ropta Boys terecht kwam, werd uiteindelijke een schot van richting veranderd (0-2).

Ook Beetgum kreeg diverse halve en hele kansen maar wist voor rust niet te scoren.

Hierdoor moest Beetgum na rust risico nemen, door een doelpunt in de 53ste minuut van Ropta Boys leek de wedstrijd in feite beslist. Ropta Boys kon nog de vierde maken en Bauke Reitsma raakte nog de kruising en de paal. In de slotminuut kwam de eretreffer via een prachtig afstandschot van Willem-Jan Dijkstra (1-4).

Het was een wedstrijd waarin de wil er wel was, maar door het scoreverloop, missen van kansen en het ontbreken van het nodige geluk Beetgum nooit echt in de wedstrijd kwam. Na afloop uiteraard teleurstelling maar ook waardering voor het feit dat de spelers van Beetgum tot de laatste minuut bleven strijden.

Volgende week komt het vrije weekend v.v. Beetgum 1 niet slecht uit, de ziekenboeg is de laatste tijd aardig gevuld en tijdens de wedstrijd viel ook Joshua de Jong nog eens uit met een knieblessure.

Zaterdag 12 november 2016 speelt Beetgum weer thuis op het sportcomplex ’t Bosk, tegenstander is dan Eastermar.