bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

14-11-2016: Roekepraatsje Pascal Galesloot

Afgelopen zaterdag was Pascal Galesloot pupil van de week.pascalgalesloot
Hieronder kunnen jullie zijn roekpraatsje lezen.

 

 

 

 

 

 

 

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: pascal sjors galesloot
Hoe oud ben je: 6 jaar
Is er een van: ik ben er 1 van de 6 kinderen
Wie zijn je broertjes of zusjes: fabiola(18)rene(14)michelle(13)kelvin(11) pascal(6)jessica(3)
Welke school zit je: martenasskoalle
Wat wil je later worden: politieagent
Lekkerste eten: patat en macaroni
Eet nooit: prei
Welk team speel je: jo-9-2
Heb je ook nog in ander team gespeeld: nee
Wie zijn je trainers: fabiola galesloot
Wie vind je de beste trainer(s): fabiola is goed en traint ons goed ze kan heel streng zijn als we niet mee doen maar daar leren we wel van
Wat is je plekje op het voetbalveld: midmid
Wat zijn je sterkste punten: hard schieten en snel rennen
Heb je ook zwakkere punten: bal goed aannemen
Ritueel voor de wedstrijd: bespreken wie waar staat en wat moet doen
Wat vind je leuk aan voetbal: samen spel en voetbal als een spel te zien
Wat vind je niet leuk aan voetbal: dat ik de bal niet krijg terwijl ik vrij loop
Wat is je doel op voetbalgebied: een goede speller te worden
Wie vind je de beste van Beetgum 1: ik kan geen keus maken ik vind ze allemaal goed spelen
Wie vind je de beste club van de wereld: fc utrecht
Wie vind je de beste speler van de wereld: wesley snijder
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: wesley snijder en robbers
Wat vind je van VV Beetgum: ik vind het een goede club en wil lang bij de club spelen