bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

30-11-2016: Beetgum naar prima winst op ASC’75

Zaterdag 26 november 2016 was 2-4 de eindstand van de wedstrijd ASC’75 tegen v.v. Beetgum 1. Een prima resultaat voor Beetgum 1 dat met goed voetbal tot stand kwam.

In de eerste minuut van de wedstrijd werd een doelpunt van Beetgum afgekeurd wegens buitenspel. In het eerste kwartier speelde Beetgum prima en het tegendoelpunt in de 18ste minuut was tegen de verhouding in. Beetgum kon snel de stand gelijktrekken door een minuut later te scoren. Bauke Reitsma speelde Marten Johannes Bloem aan en deze kon de 1-1 maken.

Na 27 minuten werd een vrije trap van Danny tho Bockholtt verlengd door Marten Johannes Bloem en was het bij de tweede paal Willem Jan Dijkstra die prachtig hoog in het dak van de goal de 1-2 voorsprong kon aantekenen.

Na de thee was het dezelfde Willem Jan Dijkstra die in de eerste minuut alert was op een lange bal en het duel met de keeper wist te winnen en de 1-3 kon maken. Hierna bleef Beetgum met overtuiging voetballen en op aangeven van Marten Johannes Bloem was het Jort Dijkstra die na een uitstekende individuele actie met de 1-4 de wedstrijd definitief besliste in de 65ste minuut. Beetgum liet de teugels wat vieren en in de 87ste minuut kwam de eindstand 2-4 op het scorebord.

eindstand

Over de hele wedstrijd bekeken was het een prima voetballend Beetgum. Volgende week zaterdag 3 december 2016 komt de nummer drie van de ranglijst, Franeker, op bezoek op ‘t Bosk.