bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

22-09-2019: Prima seizoensouverture Beetgum 1

Na oefen- en bekerwedstrijden was zaterdag 21 september de start van de competitie voor Beetgum 1. In een uitwedstrijd was degradant Marrum de eerste tegenstander in het seizoen 2019-2020.

De brede selectie van Beetgum 1 telt 4 nieuwe spelers en het is aan hoofdtrainer Danny Span om er een geheel van te smeden. Afgaande op de seizoensopening is hij goed om weg, Marrum werd op een afgetekende 1-4 nederlaag getrakteerd.

In de eerste helft was Beetgum al de bovenliggende partij maar stond het vizier nog niet op scherp, vlak voor rust was het, uit een corner van Geert Jan de Vries, nieuweling Wymer de Vries die zijn eerste doelpunt maakte voor Beetgum (ruststand 0-1).

Na rust kwam Marrum snel op 1-1 en moest Danny Span in de loop van de tweede helft drie geblesseerde spelers vervangen, hierdoor waren er de nodige positiewisselingen. Eén van de invallers Walter Snieder kon uit een rebound Beetgum weer op voorsprong zetten (1-2). Na een overtreding in het strafschopgebied op Jort Dijkstra kon de aanvoerder zelf van 11-meter het verschil verdubbelen (1-3). Het slotakkoord was voor Wymer de Vries die van afstand de eindstand op 1-4 bepaalde.

Marrum kreeg geen grip op het spel van beetgum

Marrum kreeg weinig grip op het spel van beetgum

Een prima start voor Beetgum 1, volgende week zaterdag 28 september komt kampioenkandidaat LAC Frisia’1883 op bezoek op het sportcomplex ’t Bosk.