bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

12-11-2019: Pupil van de week/Roekepraatsje Sido vd Berg

IMG_1100-2

Deze week is Sido vd Berg Pupil van de Week, afgelopen zaterdag mocht Sido de aftrap doen tegen Blija.

Hieronder kunt u Sido zijn Roekepraatsje lezen.

Roekepraetsje mei:

Vraag: Antwoord:
Wat is je naam: Sido van den Berg
Hoe oud ben je: 7 jaar, bijna 8
Is er een van: Dooitze & Ingeborg van den Berg-Stap
Wie zijn je broertjes of zusjes: Janna
Welke school zit je: Mooitaki
Wat wil je later worden: Weet ik niet
Lekkerste eten: Patat met appelmoes
Eet nooit: Poffertjes
Welke team speel je: JO8
Heb je ook nog in ander team gespeeld: Nee
Wie zijn je trainers: Piety, Anna en Former
Wie vind je de beste trainer(s): Allemaal
Wat is je plekje op het voetbalveld: Middenveld
Wat zijn je sterkste punten: Overspelen
Heb je ook zwakkere punten: Schieten op doel
Ritueel voor de wedstrijd: Heb ik niet
Wat vind je leuk aan voetbal: Alles
Wat vind je niet leuk aan voetbal: In de regen voetballen
Wat is je doel op voetbalgebied: Lekker spelen en winnen
Wie vind je de beste van Beetgum 1: Dat ga ik vandaag zien
Wie vind je de beste club van de wereld: Barcelona
Wie vind je de beste speler van de wereld: Messi
Wie vind je de beste speler van het Nederlands Elftal: Virgil van Dijk
Wat vind je van VV Beetgum: Leuk

IMG_1107-2IMG_1112-2 IMG_1113-2