bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

14-11-2019: Beetgum langs Blija

Zaterdag 9 november 2019 wist Beetgum de thuiswedstrijd tegen Blija met 3-1 te winnen.

Gezien de stand op de ranglijst werd een spannende wedstrijd verwacht. Na een vroeg doelpunt van Blija herpakte Beetgum zich knap en wist voor rust nog de achterstand om te buigen in een 2-1 voorsprong. Doelpunten van Robby Efde en Willem Jan Dijkstra (zijn 50ste competitiedoelpunt).

74566700_3118652418151147_4979008002586574848_o

Gezien de kansenverhouding een terechte voorsprong, ook mistte Beetgum in de eerste helft nog een penalty. Een domper was de zware knieblessure voor Walter Snieder die met een brancard van het veld moest.

Penalty

De tweede helft bleef de 2-1 lang op het scorebord, Beetgum kreeg meerdere kansen en ook keeper Jaap Montsma had twee goede reddingen.

aanval Blija

De 3-1 (kopbal Geert Jan de Vries) bracht de eindstand op het scorebord. Al met al een wedstrijd die lang spannend bleef maar uiteindelijke een verdiende overwinning opleverde voor het team van Danny Span.

Tiede Dijkstra, de trainer van Blija woonachtig in Bitgummole die afwezig was in verband met een operatie, had in beide boxen een krat bier laten bezorgen en dit was het begin van een gezellige derde helft met beide teams.

Beetgum maakt zich op voor een inhaalwedstrijd op zaterdag 16 november tegen WWS op het sportcomplex ‘t Bosk. Bij winst nadert Beetgum de top 5 en doet het weer volop mee voor de prijzen.

Op deze zaterdag is er na afloop vanaf 16.30 uur een feest georganiseerd door de supportersvereniging de Old Boys met Live muziek van Rent a Band.

Meer foto’s van de wedstrijd gemaakt door Sikke Lautenbach: foto’s Beetgum – Blija