bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

17-06-2020: In memoriam: Cor de Vries

In memoriam: Cor de Vries

(1959 – 2020)

Op vrijdag 12 juni is Cor de Vries overleden. Cor is slechts 60 jaar oud geworden.

Cor de Vries uit Ingelum, afkomstig uit de Trynwâlden, was altijd in de weer met voetbal. Cor was een talentvolle keeper en keepte o.a. bij v.c. Trynwâlden en v.v. Dronryp.

Cor beleefde veel plezier aan het spelletje en kon er ook smakelijk over vertellen. Een plakboek met allerlei krantenknipsels en foto’s leverden ook op papier het bewijs van een indrukwekkende carrière.

Ook bij onze club was Cor vaak te vinden. Veelal met Wieke, zijn vrouw, aan zijn zijde. Samen bezochten ze trouw de thuis- en uitwedstrijden van het 1e elftal. Maar ook de andere wedstrijden die gespeeld werden op ’t Bosk, bekeek Cor graag samen met de Old Boys. Vlak voor het laatste fluitsignaal hadden zij hun ronde om het voetbalveld voltooid en konden ze de kantine in.

Cor

Daarnaast was Cor enkele jaren keeperstrainer voor alle keepers van de v.v. Beetgum. Tevens was Cor enthousiast lid van de Old Boys. Vele legendarische feesten en busreizen zijn door hen georganiseerd.

Maar ook als er geen groot feest was, waren Cor en Wieke na de zaterdagmiddagwedstrijd in de kantine te vinden. Even een slokje en een praatje.

Cor droeg 7 dagen per week de v.v. Beetgum sjaal.

Wat zal Cor gemist worden op de club….

We wensen Wieke en de kinderen heel veel sterkte met dit zware verlies.

Bestuur v.v. Beetgum