bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

04-08-2021: Nieuws v.v. Beetgum 1

Ook voor het vlaggenschip van Beetgum 1 staat alles weer in gereedheid voor het nieuwe seizoen. Hoofdtrainer Tiede Dijkstra en zijn technische staf Jan de Groot, Joshua en Adamski hebben er weer  zin in.

In de aanloop naar het seizoen 2021 / 2022 is er intensief overleg geweest met de 2e selectie trainer Pieter van Althuis en staf Peter Dijkstra en Albert Nauta. Het 2e elftal van VV Beetgum zitten veel jeugdige talenten uit de drie dorpen en zelf van verdere omringende dorpen, de VV Beetgum is intrek!

Dit is ook de hoofdtrainer opgevallen en wil dan ook graag deze jeugdige talenten de kans geven om aan het 1e elftal te ruiken. Mede met nog spelers die op vakantie zijn is er gekozen voor een grote “zomer” selectie voor Beetgum 1. Dit is dan ook een voorlopige selectie, deze wordt na de voorbereiding terug gebracht tot 18 spelers. Dit wordt in overleg gedaan met de hoofdtrainer en de trainer van de 2e selectie en de TC van de senioren.

Deze voorlopige selectie van Beetgum 1 start met de voorbereiding op dinsdag 10 augustus met de 1e training.

Voorlopige “Zomer” selectie VV Beetgum 1.

 

1 Jaap Montsma
2 Paul Dijkstra
3 Robin Bruinsma
4 Jort Dijkstra
5 Robby Efde
6 Willem Jan Dijkstra
7 Geert Jan de Vries
8 Aaron Palma
9 Bas Wijbenga
10 Ayrton Zittema
11 Danny Tho Bockholt
12 Walter Snieder
13 Djurre Pieter Hoogland
14 Jorren Drost
15 Sander Reitsma
16 Henk Jan de Jong
17 Jelle Wim de Vries
18 Yannick Hielkema
19 Berend Kloostra
20 Rense Jan Steensma
21 Remco Osinga
22 Jarich Dijkstra
23 Jurrit Osinga
24 Steven Wijbenga
25 Bauke Reitsma (onder voorbehoud)