bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

04-08-2021: Nieuws van v.v. Beetgum vrouwen 1

Ook voor de vrouwen staat de voorbereiding weer voor de deur.

Dit  jaar met een nieuwe trainer voor de groep. Reint Kugel is de nieuwe  trainer/coach voor het seizoen 2021 – 2022. Verder is Rijanke weer leidster van deze grote selectie. Met nadruk op grote selectie. Dit jaar komen er een 7-tal jeugdspelers door vanuit de jeugd. Hiermee komt de selectie uit op een 30 speelsters. Van deze grote groep zijn een aantal in blijde verwachting. Ook een aantal hebben nog een langdurige blessure.

We hopen het seizoen aan te gaan met 24 fitte speelsters. Daarnaast hebben we nog de goede samenwerking met de buurvereniging CVO. CVO heeft zelf 10 speelsters. We gaan net als vorig seizoen weer een samenwerkingsverband aan met deze club. Hierdoor creëren we 2 teams Beetgum/CVO 1 en Beetgum/CVO 2.

Het 1e elftal speelt zaterdags 14.30 in Beetgum de thuiswedstrijden. 2e elftal speelt zaterdags 12.30 de thuiswedstrijden in Vrouwenparochie.

Na de winterstop spelen beide teams in Beetgum op dezelfde tijdstippen. De trainingen zijn gezamenlijk, maandags Vrouwenparochie 19.30-21.00 en donderdags 19.00-20.15 in Beetgum.

Wij als bestuur hopen dat beide teams goed gaan presteren in beide klassen en mooie resultaten gaan halen. 1e elftal speelt hun wedstrijden in de 4e klasse en 2e elftal in de 5e klasse.

Wij wensen de speelsters veel voetbalplezier, na de wedstrijden veel gezelligheid. We gaan er vanuit dat de samenwerking een succes wordt.

Bestuur v.v. Beetgum