bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

19-08-2021: Zaterdag 14 augustus “Putjesdag”

Afgelopen zaterdag 14 augustus was het weer “Putjesdag”.

Dit is elk jaar bij de v.v. Beetgum de dag die in het teken staat van beginnen, de start van het nieuwe seizoen!

Het gehele bestuur en diverse vrijwilligers gaan diverse ”putjes” doen om het sportcomplex weer goed voor de dag te krijgen. De sportvelden weer in een topconditie krijgen, sponsorborden weer netjes maken, onkruid weghalen, veel schoonmaak werkzaamheden en diverse kleine reparaties uitvoeren.

Van 09.00 uur tot 15.30 uur zijn de mensen goed bezig geweest om het sportcomplex er weer puik uit te laten zien. Verder is het ook de trainingsdag van het 1e elftal. In de ochtend om 10.00 uur koffie met daarop volgende om 10.30 uur de 1e training van de dag. 12.30 uur is het tijd voor de lunch. Van 12.30 uur tot 13.30 uur werd er heerlijk genoten van de lunch die Klaske voor de spelers, bestuur en vrijwilligers had neergezet. Diverse broodjes en soepen stond er voor iedereen klaar, dit jaar ook een lekker gekookt eitje erbij. Er werd goed gegeten van de lunch.

Hierna even uitbuiken en de 1e selectie moest zich weer klaar maken voor de 2e training van die dag. Onder leiding van hoofdtrainer Tiede en toezicht van het kader (Jan, Joshua en Adamski) kregen de jongens het weer voor hun kiezen. Het bestuur met de vrijwilligers gingen weer verder met de diverse werkzaamheden.

Om 14.30 uur starten de dames ook weer aan de voorbereiding van het seizoen. Ook de nieuwe hoofdtrainer van de dames (Reint) had er veel zin in, de dames uiteraard ook. Omstreeks 16.00 uur was iedereen weer klaar met de training of werkzaamheden.

Op het terras werd er nog gezellig nagesproken over deze mooie dag.

Hieronder nog een aantal foto’s van de dag.

Bestuur v.v. Beetgum

4

1

5

3

2

7

6