bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

09-03-2008: Beetgum F1 naar Wyckels Hallum F1

Wedstrijdverslag van Wyckels Hallum F1 tegen Beetgum F1

De eerste wedstrijd voor ons na de winterstop. Vorig jaar hadden wij ook al twee keer gespeeld tegen Wyckels Hallum. De eerste keer verloren wij met 6 tegen 1 en de tweede keer speelden wij gelijk. Het was 4 tegen 4. Het zou dus een moeilijke wedstrijd worden. Wyckels Hallum is een gelijkwaardige tegenstander. Voor aanvang van de wedstrijd hebben wij de opstelling goed doorgenomen. Iedereen weet waar hij/zij moet staan. Na het eerste fluitsignaal blijkt al dat niet iedereen meer weet welke positie hij/zij nu heeft. De leider kan roepen wat hij wil, maar de spelers horen hem niet. Na wat kansen van Wyckels Hallum kan Beetgum het eerste doelpunt maken. Yannick scoort vanaf een behoorlijke afstand zijn eerste doelpunt. Hierna probeert Wyckels Hallum ook een doelpunt te maken, maar Menno houdt alle ballen goed tegen. In de tweede helft komt Walter op doel. Hij krijgt ook te maken met harde knallen op het doel. Walter weet ook nog alle ballen te pakken. Hierna krijgt Beetgum weer wat meer macht over de wedstrijd. Menno weet nu een doelpunt te maken. Na de twee tegen nul wordt de druk van Wyckels Hallum steeds groter. Zij kunnen onze doelman Walter maar niet passeren. Na een aantal goede combinaties weten wij wel weer een doelpunt te scoren. Yannick maakt zijn tweede doelpunt. Het laatste doelpunt is voor Wyckels Hallum. Een hard schot op ons doel kon door Walter niet meer gestopt worden. Dit was tevens de laatste actie want de scheidsrechter fluit nu af voor het einde. Eindstand dus 1 tegen 3. Allemaal bedankt voor jullie geweldige inzet. Daphne, Jante, Jan Ytse, Djurre Pieter, Walter, Menno, Yannick en Jelmer tot de volgende week.