bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

29-03-2008: Beetgum F1 wint de derde wedstrijd op rij

Wedstrijdverslag Beetgum F1 – Blauw Wit’34 F5

Na een regenachtige avond en morgen waren sommige spelers ervan overtuigd dat het voetballen niet door zou gaan. Gelukkig werd het in de morgen droog en konden wij toch gaan voetballen. Om 8.00 uur vertrekken wij richting Leeuwarden. Wij moeten om 9.00 uur voetballen tegen Blauw Wit. Na de aftrap begint Blauw Wit met de wind mee te voetballen. Er staat erg veel wind en hierdoor is het moeilijk voetballen. Wij krijgen wel een aantal kansen, maar tot de rust blijft het 0 tegen 0. Na rust hebben wij wind mee. Dit is wel een voordeel. Na ongeveer 5 minuten maakt Walter zijn eerste doelpunt. Een paar minuten later maakt hij zijn tweede doelpunt. Het gaat op een gegeven moment zo makkelijk dat er niemand meer op de helft van Beetgum staat. Onze laatste man gaat ook helemaal mee naar voren. Dit veroorzaakt soms wel stress bij de leider maar wij weten toch nog de 0 te houden. Na ongeveer 13 minuten maakt Yannick een doelpunt. Niet veel later scoort Menno. Wij denken allemaal nu is het gedaan met Blauw Wit. Niets is minder waar. Blauw Wit komt met een tegen aanval en zij weten ook te scoren. Dit zal tevens de eindstand zijn. Dus 1 tegen 4. Weer een knappe prestatie van alle spelers.