bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

20-10-2011: Tjarko Schaap en Kirsten Sinnema (update: extra foto’s)

Update: nieuwe foto’s geplaatst van Kirsten Sinnema, zijn afkomstig van website v.v. Beetgum dames: http://beetgumdames1.webklik.nl/page/beetgumdames1 (op deze website zijn meer foto’s te zien)

Afgelopen zaterdag 15 oktober 2011 waren er twee pupillen van de week.

Dit initiatief van de jeugdcommissie is dit seizoen behalve bij v.v. Beetgum 1 ook bij het damesteam een vaste gewoonte bij thuiswedstrijden.

Vooraf loopt de pupil van de week vaak een beetje gespannen mee naar de kleedkamer en doet mee met de warming-up, met als hoogtepunt het verrichten van de aftrap. Hierna is er na afloop patat en drinken.

Gea Tromp was in het verleden de vaste begeleidster bij v.v. Beetgum 1, tijdelijk verzorgt Klaske Tho Bockholtt en bij de dames Ida van der Wal de begeleiding van de pupil van de week. Alle drie de dames hiervoor hartelijk dank, gezien de reacties is dit altijd een zeer geslaagd evenement.

De Roekepraetjes van Tineke Elzinga en Fransje Meijerink liggen nog bij de vakantievierende webmaster. Deze worden zo snel mogelijk geplaatst.

Kirsten Sinnema uit Engelum van v.v. Beetgum D3M was zaterdag 15 oktober 2011 pupil van de week bij de wedstrijd van v.v. Beetgum dames tegen Trynwalden.

Lees hier het Roekepraetsje van Kirsten:

Tjarko Schaap van v.v. Beetgum F1 was bij de wedstrijd v.v. Beetgum 1 tegen Tollebeek de pupil van de week.

Hieronder ook het Roekepraetsje van Tjarko met tevens nog een aantal foto’s genomen door Klaske Tho Bockholtt