bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

TweeNul maakt plaats voor robotjournalistiek
REGIO – Na ruim elf jaar stopt TweeNul vanaf vrijdag 27 augustus met het brengen van amateurvoetbalnieuws en maakt plaats voor robotjournalistiek. De redactie wil iedereen hartelijk danken voor de content die doorslaggevend is geweest voor het succes dat is opgebouwd. Het einde van TweeNul betekent niet dat de aandacht voor amateurvoetbal verdwijnt. Integendeel, want […]
Programma oefenwedstrijden zondag 29 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. Titan – SC Erica, 14:00 uur Old Forward – Uffelte, 14.00 uur BEW – Wapserveen, 14.00 uur Heiligerlee – ZNC, 14.00 uur SC Lions’66 – Oldeboorn, 14.00 uur Pekelder Boys – Alteveer, 14.00 uur Oerterp-Renado, 14.00 uur Schoonebeek – CEC, 14:00 uur Dwingeloo-Read Swart, 14.00 uur EHS’85 […]
Programma oefenwedstrijden zaterdag 28 augustus
REGIO – Oefenwedstrijden kunnen gemaild worden naar redactie@tweenul.nl. NEC Delfzijl – Stompwijk‘92, 14:30 uur Oldeholtpade – Steenwijker Boys  Damacota – Onstwedder Boys, 14.00 uur Corenos – HS’88, 14.30 uur Grijpskerk – Actief, 14.30 uur Bedum – SC Stadspark, 18.30 uur Donkerbroek – VC Trynwalden, 19.30 uur SC Kootstertille – Noordbergum, 14.30 uur VVS Oostwold – […]
Uitslagen oefenwedstrijden donderdag 26 augustus
REGIO – Mail uitslagen van oefenwedstrijden naar redactie@tweenul.nl.    
HOOGEZAND – HS’88 zoekt met spoed nog steeds een trainer/trainster voor het 2e Vrouwenteam. HS’88 Vr2 komt uit in de 4e klasse en heeft daar de laatste jaren goed meegedaan om de bovenste plaatsen. Als Trainer/Trainster van de Vr2 sta je in nauw contact met de Technische staf van de Vr1 (de Vr1 komt uit […]
Print dit bericht Print dit bericht

23-09-2012: Uitstekende wedstrijd van v.v. Beetgum 1

Zaterdag 22 september 2012 was Suawoude 1 de tegenstander voor v.v. Beetgum 1. Door twee kleine nederlagen tegen Leeuwarden en Foarut was het vandaag belangrijk 3 punten te halen.

In het kampioenschapjaar 2009/2011 werd er moeizaam bij Suawoude met 0-1 gewonnen

Door een 1-8 winst werd overtuigend aan de opdracht voldaan. Doordat de top-drie punten liet liggen was het een uitstekende zaterdag voor de formatie van Steffen Hansma.

In de 6de minuut was het Remco van der Vlugt die Jort Dijkstra kon bereiken. Jort twijfelde geen moment en passeerde de keeper met een afstandschot.(0-1)

Na een pass van Robin Bruinsma was het in de 30ste minuut Bauke Reitsma die koelbloedig de 0-2 maakte. Beetgum zette door Jort Dijkstra goed druk en de gedwongen terugspeelbal werd door Robin Bruinsma onderschept en kon Robin de keeper omspelen. Hierdoor werd het vlak voor rust 0-3.

Rust

In de 45ste minuut was het even schrikken toen Suawoude de 1-3 maakte. Beetgum pakte de draad weer snel op en via een prachtige aanval beginnend bij Jort Dijkstra en Bauke Reitsma bracht Robin Bruinsma de bal bij Willem Jan Dijkstra die zijn 2de maakte. (1-4).

Door te blijven voetballen en combineren was het wachten op meer doelpunten. In de 60ste minuut werd een overtreding in het strafschopgebied gemaakt op Robin Bruinsma. De penalty werd door Jort Dijkstra benut (1-5).

Door een doelpunt van Willem Jan Dijkstra in de 75ste minuut was het verschil 5 doelpunten (1-6). Vijf minuten later bediende Robin Bruinsma de vrijstaande Jort Dijkstra die een hattrick maakte (1-7).

Na 4 assist en 1 doelpunt was het Robin Bruinsma die, naar goed voorbereidend werk van Willem Postma, de eindstand met zijn 2de doelpunt op 1-8 bepaalde.

Het was vandaag een echte collectieve teamprestatie, werken voor elkaar en de bal rond laten gaan. Ook de spelers die niet in het verslag zijn genoemd hebben meer dan hun steentje bijgedragen aan het goede resultaat.

Volgende week zaterdag 29 september 2012 wacht in een thuiswedstrijd WWS 1.