komende weken agenda

bordsponsors

Facebook

Noordelijk Voetbal Nieuws

ASSEN – Asser Boys zoekt per direct een enthousiaste trainer voor het eerste vrouwenelftal. Het eerste vrouwenelftal speelt in de tweede klasse. Er zijn bij Asser Boys 3 vrouwenteams.Zie http://www.asserboys.nl voor meer informatie. De nieuwe trainer voor de vrouwen: – Heeft ervaring in het trainen en begeleiden van vrouwen elftallen;– Kan vrouwen naar een hoger niveau brengen;– Traint de vrouwen 2x per […]

REGIO – De topper in de vierde Klasse E tussen Pesse en Hollandscheveld wordt op 21 oktober 2018 afgesloten met een opmerkelijk moment. Verdediger Paul Baldé van HODO probeert de bal te spelen, maar in plaats daarvan raakt hij zijn tegenstander Remmert Verbrugge. De schop gaat de boeken in als de karatetrap van Baldé. Lees […]

REGIO – Coronacrisis of niet: er vieren veel Friese sportclubs hun 75- of 100-jarig jubileum. In een serie zet de LC ze in het zonnetje. Deel 17: Rood Geel. Rood Geel is als zelfstandige vereniging al acht jaar geen onderdeel meer van de voetbalwereld, want in 2013 fuseerde de club met Leeuwarden tot SC Leovardia. […]

HARLINGEN – Terwijl dit stukje geschreven wordt waait er een flinke zuidwester wind. De eerste vraag die dan opkomt:  “Zou er wel getraind worden vandaag?” Na een kleine navraag is het antwoord: “Tuurlijk wel! Iedereen heeft lang genoeg stil gestaan, er wordt gewoon getraind deze week. En volgende week ook”. Aangezien het meivakantie is en […]

REGIO – TweeNul probeert een totaalbeeld te geven van de mutaties. Aanvullingen zijn welkom. Overschrijvingen kunnen gemaild worden naar: redactie@tweenul.nl. Bekijk hier de tot nu toe verwerkte overschrijvingen.

Print dit bericht Print dit bericht

23-11-2012: Beetgum wint in bekerthriller van Drachtster Boys VR1

In de 2e ronde van de KNVB beker lootte Beetgum, Drachtster Boys VR1.

Op papier een topper. De twee ploegen zitten namelijk ook bij elkaar in de competitie.
Drachtster Boys de nummer 1 tegen Beetgum de gedeelde nummer 3. Eerder in de competitie won Drachtster Boys met 2-3 in Beetgum.

Woensdag 21 november om kwart voor 6 vertrok de supportersbus die georganiseerd werd door de “OLD BOYS” richting Drachten.

Supportersbus richting Drachtster Boys

Beetgum was erg gemotiveerd aan de wedstrijd begonnen maar kreeg al snel een tegentreffer. Een snelle counter van Drachten leidde naar een onterechte 1-0 achterstand. Beetgum pakte het daarna al snel weer op en speelde sterk. In de 30e minuut kwam dan eindelijk de dikverdiende gelijkmaker. Na een ijzersterk schot van Jeanine Postma kon de keeper de bal alleen maar wegstompen, Imre Dijkstra loerde daar goed op en kon de bal gemakkelijk intikken (1-1). 5 minuten later maakte Jeanine Postma met een solo de 1-2 wat tevens ook de ruststand was.

De 2e helft kende een ander gezicht. De keeper van Drachtster Boys heeft de ploeg op de been gehouden. Spijtig genoeg moest Mariska Hoogland na een uur spelen het veld verlaten. De ploeg uit Drachten werd wel gevaarlijker maar Beetgum bleef overeind.

Beetgum meldt zich na deze overwinning bij de laatste 16 ploegen van Noord Nederland.

Een deel van de meegereisde supporters

Namens het damesteam nogmaals bedankt aan alle supporters die mee zijn gereisd naar Drachten